Chat with us, powered by LiveChat
 
  • Ultra.ee

Arvustus: Dyson Pure Cool Me - hingame puhast õhku!Kokkuvõte

Dyson Pure Cool Me võimas puhur suunab puhastatud õhu otse teie peale. Asendamatu toode neile, kes hoolivad oma tervise eest.


Plussid

- Väga vaikne

- Õhu suunamine

- Lihtne kasutada


Miinused

- Reguleerimise võimaluse puudumine seadmel

- Puudub automaatne režiim

Olulisemad näitajad

- Toote tavahind: 499 (soodushind vaata https://www.ultra.ee/shop/Dyson-Pure-Cool-Me-õhupuhasti-275910-01-p139751643)

- Kaugjuhtimispult

- Monitor

- Unetaimer

- Kümme eri kiirust

- HEPA filter


Mis on Dyson Pure Cool Me?


Varasemad Dysoni õhupuhastajad nagu Pure Cool Link on olnud kõik küllalt suured. Dyson Pure Cool Me on väike ja rohkem isiklik õhupuhastaja.

Varem kasutusel olnud Air Multiplier tehnoloogia on asendatud Core Flow tehnoloogiaga, mis on üle võetudHarrier Jump Jet'ilt. See suunab õhujoa otse teile peale, ilma vajaduseta suurema puhuri järele.

Ülihea võimekus ja madal müratase on Dysonile omased, ent Pure Cool Me puhul on puudu oma eelkäijate omadused nagu mobiiltelefoni äpi kasutamine ja detailse ülevaate saamine.

Dyson Pure Cool Me - välimus


See on Dyson - firma, mis oskab teha huvitavaid ja hea väljanägemisega tooteid. Pure Cool Me on teistest erinev puhur - see on imetlusväärne, eriti kui arvestada, et tegemist on ilma tiivikuteta puhuriga.

Siin on puhur peidetud pallikujulise ülaosa alla. Kuigi puhuri alaosa on küllalt suur, on ülaosa palju kitsam kui varasematel Dysoni väikestel mudelitel - see võimaldab paigaldada Pure Cool Me laua peale või voodilauale (401 x 254 x 247mm).

Puhuri ülaosas pole ruumi kaugjuhtimispuldile, seetõttu on pult pandud ümmarguse korpuse külge magnetiga. Korpuselon LCD ekraan, mis näitab puhuri kiirust ja filtri olukorda.
Dyson Pure Cool Me - omadused


Puhuri uus välimus tähendab, et Dyson Pure Cool Me on komplekteeritud koos filtriga. Filtri vahetuseks tuleb ülaosa eemaldada, võtta välja vana ja panna uus sisse. See on lihtsam kui varasematel mudelitel nagu Dyson Pure Cool Tower, kus filter koosnes kahest osast.

Dyson Pure Cool Me peamine omadus on Core Flow. See on üle võetud Harrier Jump Jet'ilt, mille puhul avastasid Dysoni konstruktorid, et kui kaks õhuvoolu kohtuvad kumeral pinnal, siis tekib kõrge ülerõhk, mis võimaldab õhku suunata. Praktikas tähendab see täpse õhu suunamise võimalust.

Plastikust rõnga üles ja alla liigutamine võimaldab muuta õhuvoolu kõrgust, samuti on puhuril 90-kraadine monitori režiim, et muuta õhu suunda.

Nii nagu varasemate Dysoni puhurite puhul, käib juhtimine täielikult kaugjuhtimispuldiga. Ainus nupp puhuril on sisselülitamise nupp. Puldi abil saab muuta puhuri kiirust (10 kiirust), seada aega (30 minutit, üks tund, kaks tundi, neli tundi ja kaheksa tundi) ning sisse lülitada monitor.
Lisaks on nupp aku kestuse kuvamiseks. Kui kasutada puhurit 12 tundi päevas, kestab aku ligi 12 kuud. Olenevalt kasutusest ja õhu puhtusest võib aku kestus olla kas lühem või pikem. Mis aga Dyson Pure Cool Me'l puudub, aga mis teistel on olemas on toaõhu puhtuse näidik. Seetõttu pole Pure Cool Me'l ka automaatrežiimi - ta ei tea, kas õhk on puhas või mitte.


Kuivõrd see toode pole mõeldud terve toa õhu puhastamiseks, siis pole ka tagurpidi režiimi, mis võimaldab õhku väljutada tagumise külje kaudu. Seetõttu pole Dyson Pure Cool Me eriti kasulik külmal ajal, kuigi õhujoa täpne suunamine võimaldab suunata õhu endast eemale.


Dyson Pure Cool Me on rohkem individuaalne kui terve toa puhur, kuna see puhub puhastatud õhku otse peale. Sellele vaatamata on Dyson Pure Cool Me võimeline kinni püüdma 99,95% ülipeentest osakestest, mis kinnituvad HEPA filtri aktiveeritud söe ja klaasi kihtide vahele.


Tootel pole ka eraldi mobiiliäpiga juhtimist, mis tähendab, et puudub Amazoni Alexa tugi. Dysoni andmetel tuleneb see asjaolust, et Dyson Pure Cool Me on individuaalseks kasutamiseks mõeldud toode, mis on alati lähedal. See on arusaadav ja võimaldab ka soodsamat hinda.

Dyson Pure Cool Me - võimekus


Puhuti kohta on Dyson Pure Cool Me küllalt võimekas. Core Flow on uskumatult hea, mis võimaldab suunata jaheda õhujoa soovitud suunas, aga samas nii, et midagi pole aru saada. Lisaks individuaalsele jahutusele on ka teine eelis: Pure Cool Me ei puhu minema laual või voodilaual olevaid pabereid nagu teised puhurid seda teevad.

Puhuri võimsus on maksimaalsel režiimil 15 cm kaugusel uskumatu 6,2 m/s; 1 meetri kaugusel on võimsus samuti korralik 1,6 m/s. Minimaalsel kiirusel on tunda ainult kerget õhuvoolu. Teisel kiiruseastmel on võimsus 15 cm kaugusel 1,6 m/s, mis on kergeks jahutuseks piisav.


Müratase on samuti muljetavaldav. Dyson Pure Cool Me maksimumkiirusel oli müratase 15 cm kaugusel vaid 63,5 dB, mis on nii vaikne, et selle kõrval saab rääkida. Minimaalsel kiirusel on kuulda vaid kerget sahinat, mõõdetuna 37 dB.


Et kontrollida, kuidas Dyson Pure Cool Me õhku puhastab, süütasime suitsugraanuli ja panime selle puhuti taha. Nägime, kuidas suits tõmmati sisse ja eest tuli välja täiesti puhas õhk. Võttis 3 minutit ja 50 sekundit, kui Nest Protect tuvastas täielikult puhta keskkonna. Aega läks kauem kui varasemate katsetatud Dysoni õhupuhastajatega, aga see oli ootuspärane, kuna Dyson Pure Cool Me on rohkem individuaalne puhur kui terve toa õhu puhastaja.


Miks osta Dyson Pure Cool Me?


Kui on vaja suurt seadet terve toa õhu puhastamiseks, siis tasub valida Dyson Pure Cool Tower või Dyson Pure Hot+Cool - mis ka soojendab. Samas pole Pure Cool Me võrdlemine nende toodetega päris õiglane, kuna sellelt ei oodata sellist võimekust.


Selle asemel on Pure Cool Me toodetud selleks, et anda ühele inimesele jahedat ja värsket õhku. Laual on see suurepärane, kuna suunab õhu täpselt vastavalt vajadustele. Selle sarnane individuaalne puhur on Evapolar Personal Air Cooler, mis kasutab õhu jahutamiseks aurustamist. See töötab korralikult ja maksab poole vähem kui Dyson. Samas on seda raskem paigutada, kuna see on kandiline ja ilma puhuri suunamisetaning see ei puhasta õhku.

Nõnda pole meie nimekirjas ühtegi sarnast toodet kui Dyson Pure Cool Me. Kui on vaja vaikset võimalust enda jahutamiseks, siis on selle puhuri suunatud õhk uskumatu. See on 100-150 eur võrra odavam kui Pure Cool Desk, aga sel on ka vähem võimalusi nagu põhjalikum ekraan ja mobiilirakenduse abil juhtimine.


Isegi ilma täiendavate omadusteta on Dyson Pure Cool Me nutikas toode ja võimaldab end jahutada töölaua taga või enne magama minekut uinumiseks.


Dyson Pure Cool Me leiad meie Dyson kaupade valikust: https://www.ultra.ee/shop/Dyson-Pure-Cool-Me-õhupuhasti-275910-01-p13975164396 views0 comments

Recent Posts

See All